Povídky, básně, články o psaní, recenze na filmy a knihy - značka: zevnitř větší!

Výhled na červenec 2016

3. července 2016 v 17:30 | Vendula Kreplová |  Zaujalo mě
Výběr je tentokrát kvůli nedostatku času osekaný na filmy a seriály, snad v něm přesto najdete něco, co vás zaujme. :)


Filmy

Legenda o Tarzanovi (premiéra: 7.7.): Tarzan je pro mě spíš velká neznámá, a trailer na mě příliš nezapůsobil, ale už kvůli slibnému hereckému obsazení (Christoph Waltz, Samuel L. Jackson) se chci na film mrknout. Mohla by to být fajn letní dobrodružná oddechovka.

Pan Dokonalý (premiéra: 14.7.): film o dívce, která se rozhodne začít pomáhat svému příteli poté, co zjistí, že jde o nájemného vraha, kterému navíc momentálně jdou po krku zabijáci? Působí to jako vtipná akční romantická podívaná, a takových není nikdy dost. Navíc mám v tomto případě doporučení od sestřičky, která se na film už dívala, a nemohla si ho vynachválit. :)

Seriály

Stranger Things (premiéra: 15.7.): se záhadným zmizením mladého chlapce může mít něco společného nadpřirozeno. Nastínění děje mě sice příliš neuchvátilo, ale už kvůli tomu nadpřirozenu minimálně na první epizodu mrknu, abych zjistila, jestli mě seriál zaujme nebo ne.

Shooter (premiéra: 20.7.): bývalý ostřelovač americké armády je obviněn z vraždy prezidenta a snaží se dokázat svou nevinu. Na seriálu mě zaujal především Ryan Phillippe v hlavní roli, holt se občas ráda podívám na hezkou tvářičku. :-)

Knihy a události protentokrát vynechávám, minimálně za zmínku však určitě stojí filmový festival v Karlových Varech, Letní filmová škola Uherské Hradiště a samozřejmě Festival Fantazie, na který se opět letos chystám. :-)

Na co se v červenci nejvíce těšíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama